
Дитячий ігровий килимок 023-62 D
1 409 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 023-62 D
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий килимок спеціально розроблений для створення комфортного, безпечного та розвиваючого середовища для малюків від народження.
Стильна та сучасна модель включає в свою конструкцію знімні елементи, які легко з'єднуються між собою та піддаються очищенню, тим самим дозволяючи кожному з батьків легко транспортувати, збирати та дезінфікувати виріб.
Особливості:
- ігрова конструкція виконана в приємних відтінках, які гармонійно поєднуються між собою;
- м'який текстильний килимок;
- милі підвіски брязкальця;
- м'яка еластична дуга для підвісок;
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | З народження |
| Матеріал | Тканина |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий килимок |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 130 мм |
| Довжина упаковки | 560 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 380 мм |
- Ціна: 1 409 ₴
