
Дерев'яна каталка на шнурівці (сортер, рамка-вкладиш) С 39259
429 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: С 39259 P
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваюча гра С 39259 містить одразу кілька ігор, що сприяють розвитку малюка:
- каталка;
- рамка-вкладиш;
- сортер.
Дерев'яна каталка виконана у вигляді ящика. Боковини ящика грають роль сортера, куди малюкові необхідно розсортувати геометричні фігури.
Кришка ящика - дерев'яна рамка-вкладиш.
Колеса і шнурок дозволять малюкові використовувати автобус, як каталку.
Іграшка спрямована на тренування різних груп розвитку малюка. Каталка сприяє поліпшенню координації, сортер і вкладиш спрямовані на розвиток логічного мислення, дрібної моторики та вивчення фігур і різних видів міського транспорту.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сортер |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 160 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 100 мм |
- Ціна: 429 ₴

