
Килимок для дітей (2 кольори, піаніно, звук, підсвічування, брязкальця) 116-16 /17
670 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 116-16 /17
Дитячий килимок зробить дозвілля малюків цікавим та веселим! Підвісні брязкальця здатні подарувати дитині нові тактильні та звукові відчуття, а музичне піаніно, що кріпиться до килимка, стане додатковою інтерактивною розвагою для малюків. Його можна розмістити в будь-якому зручному положенні або навіть від'єднати, щоб грати окремо. Музична панель піаніно включає 4 клавіші, які відтворюють спокійні мелодії і різні забавні звуки, а також пропонує зіграти у веселу гру.
Особливості:
- піаніно містить 4 функціональні кнопки і працює в декількох режимах: мелодії, ноти, звуки та інтерактивна гра;
- підсвічування клавіш;
- має легко збірну конструкцію;
- додаткові ефекти працюють від 3-х батарейок "АА" (у комплект не входять);
- підсвічування кнопок;
- підвіски-брязкальця, безпечне дзеркальце;
- ростомір;
- килимок прикрашений кольоровими зображеннями;
- довжина килимка – 70 см.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | З народження |
| Матеріал | Тканина |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Мелодії |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий килимок |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Довжина упаковки | 470 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від народження до 36-ти місяців |
- Ціна: 670 ₴
