
Дитячий телефон мобільний Hola (2 кольори, підсвічування, казки, пісні, колискові, українською) 3127
352 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 3127
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий мобільний телефон 3127 – є невеликим пристроєм, виконаним у барвистому дизайні з великими кнопками.
Телефон оснащений звуковими ефектами та підсвічуванням: фрази вітання та прощання, звуки набору номера та весела мелодія, а також приємне миготіння лампочки. Дитячий телефон сприятливо вплине на слухову та мовленнєву навичку та дрібну моторику рук.
Сумісність від батарейок: 2-х батарейок тип "ААА" 1,5V (не входять до комплекту).
Озвучення: англійська.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 7 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Телефон |
| Тип живлення | Батарейки |
| Ширина | 6.5 см |
| Мови | Англійська |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 180 мм |
| Довжина упаковки | 130 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 40 мм |
- Ціна: 352 ₴

