
Рюкзак дитячий з м'якою іграшкою (17х6х27 см) C 56833
565 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: C 56833
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вирушайте на прогулянку разом з улюбленим м'яким другом! Комфортний рюкзачок дозволяє компактно розташувати м'яку іграшку в спеціальній кишеньці з отворами для маленьких пухнастих лап і весело мандрувати разом.
Для того, щоб улюбленець був надійно закріплений, зверху рюкзака передбачений ремінець з кнопкою, яка триматиме пташку за шнурок.
Особливості:
- розмір рюкзака без іграшки: 17х6х27 см;
- одне містке відділення на блискавці;
- оригінальний дизайн;
- в комплекті представлена м'яка іграшка;
- іграшка знімається;
- регульовані ремінці;
- м'які наплічники;
- ручка для перенесення рюкзака в руці;
- щільний зовнішній матеріал, який легко очищується.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 27 см |
| Глибина | 17 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Плюш |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 6 см |
- Ціна: 565 ₴
