
Килимок для малюків, що розвиває (розмір 70х58х48 см, підвіски-брязкальця) 116-58
1 643 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 116-58
Килимок для малюків, що розвиває
Великий, м'який інтерактивний дитячий килимок подарує вашій дитині велике задоволення та безпеку. Килимок для немовлят – це місце веселощів і одночасно розширення пізнавальних здібностей малюка. Іграшки мають різні форми, кольори та можливість підвішування. Вони стимулюють рухові та ручні навички, а також органи зору, дотику та слуху. Килимок для малюків, що розвиває, дуже легко складається і не займають багато місця в транспорті. Він виготовлений із швидковисихаючого матеріалу, тому забруднення більше не є проблемою.
Особливості продукту:
- Розмір килимка: 70х58х48 см
- із безпечних матеріалів
- Килимок призначений для дітей з перших днів життя
Наш портативний килимок 4 в 1 призначений для дітей з перших днів життя, подарує малюкові масу розваг, що розвивають. Нехай ваша дитина досліджує світ усіма органами чуття
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вік | З народження |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий килимок |
| Розміри | |
| Висота | 48 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 350 мм |
| Довжина упаковки | 655 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 165 мм |
- Ціна: 1 643 ₴

