
Ігровий розвиваючий столик (тріскачка, сортер, формочки, 2 кольори) QX-91161E
1 068 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: QX-91161E
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У гарному ігровому столику багато захоплюючих ігрових елементів, які надовго займуть дитину.
Механічні елементи, наприклад, пірамідка або сортер розвивають моторику ручок і пальчиків.
Механічні елементи, наприклад, пірамідка або сортер розвивають моторику ручок і пальчиків.
Сортер із різнокольоровими геометричними фігурами. При правильному доборі фігури відповідно осередку - малюк почує заохочувальну музику.
Також на столику передбачена пірамідка з різнокольоровими кільцями, які допоможуть дитині розвивати моторику, познайомлять із квітами.
Велика кількість ігрових елементів надовго захопить Вашого малюка та допоможе йому різнобічно розвиватися та пізнавати світ.
Лабіринт із кульками.
Характеристики:
Працює іграшка від батарейок: 2 x 1,5V "AAА"
Розмір столика: 48-48-50 см
Розмір упаковки: 52-13-41 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 6 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючий столик |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 1 068 ₴
