
Рюкзак дитячий Skip hop (25х27х12) C 60037 Dinosaur
771 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: C 60037 Dinosaur
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак Dinosaur – практична та сучасна знахідка для батьків. Дитячий рюкзак у вигляді панди неодмінно сподобається дітям. Яскравий, зручний та практичний рюкзак має одне велике відділення та невелику кишеньку спереду.
Рюкзак застібається на блискавку.
Ремінці регулюються.
Виконаний рюкзак із гіпоалергенного матеріалу.
- Тип товару Рюкзак
- Висота 25 см
- Ширина 27 см
- Ширина дна 12 см
- Матеріал верху Неопрен
- Матеріал підкладки Поліестер
- Застібка Блискавка
- Колір синьо-зелений
- Візерунок Тварини
- Особливості&регулювані лямки
- Країна виробництва Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Berni Kids |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 12 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 27 см |
- Ціна: 771 ₴





