
Килимок ігровий розвиваючий 3в1 (сухий басейн, підвіски-брязкальця, подушка, кульки) 023-73 B
1 658 ₴
1 210 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 023-73 B
Ігровий килимок, що розвиває 3в1 може стати відмінним заняттям для ваших діточок - посадили їх туди, закидали кульками і нехай грають поки ви займаєтеся своїми справами. Добре розвиває моторику та м'язовий апарат.
Килимок : цей негабаритний дитячий ігровий килимок допомагає дитині рости, 4 знімними сенсорними іграшками та 1 подушкою для живота, повністю задовольняє потреби зростання дитини.
Килимок-манеж створений у чарівній тематиці, виконані у яскравих кольорах, які підходять як хлопчикам, так і дівчаткам.
Товстий та м'який ігровий килимок - забезпечує покращений та товстіший стиль спортивного килимка. Завдяки балансу площинності та м'якості дитина може сидіти, стояти або дертися більш стійко. У той же час килимок забезпечує зручне та безпечне місце для повсякденної діяльності вашої дитини.
Розмір килимка: 92х49х73 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вік | З народження |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 730 мм |
| Довжина | 920 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 470 мм |
| Довжина упаковки | 710 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 75 мм |
- Ціна: 1 210 ₴






