
Килимок дитячий ігровий (5 підвісок, у сумці) 824
822 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 824
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий килимок для немовлят 824 надовго відверне малюка від капризів, зацікавить його своїм приємним малюнком та гарними квітами. А п'ять підвісок-брязкальця, урізноманітнюють ігри малюка на килимку.
Фарбовий круглий килимок обладнаний двома райдужними м'якими дугами, на яких є гачки для підвісок-брязкальця. Брязкальця знімні.
Лежачи на килимку, дитина з легкістю зможе дотягнутися до іграшок, які його розважатимуть.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вік | З народження |
| Кількість складових елементів | 5 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий килимок |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 620 мм |
| Довжина упаковки | 620 мм |
| Упаковка | Сумка |
| Ширина упакування | 20 мм |
- Ціна: 822 ₴
