
М'яка іграшка Ведмедик Веселка (висота 22 см, 5 кольорів) Копіца 21048
538 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: M 14705
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка іграшка Ведмедик Ви скажете прийнятно? Зовсім ні! Це класика. Універсальний подарунок для різних поколінь.
Подивіться, який він класний: м'який, цікавий, яскравий. Хіба у Вас ще не виникла бажання купити його?
Розміри:
- Висота — 22 см.
Матеріали:
- Основний — мікроплюш
- Наповнювач — синтепух
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Копиця |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 34 см |
| Довжина | 29 см |
| Матеріал | Плюш |
| Стан | Новий |
| Тип іграшки | Тварина |
| Ширина | 28 см |
- Ціна: 538 ₴



