
Столик для гри з піском (столик 43х29х27 см, 2 відсіки, 6 форм) R 399-2 A | Пісочний набір
847 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: R 399-2 A
Ігровий столик "Sand Beach Toy Set" чудово розташується як у квартирі, так і у дворі завдяки своїм компактним розмірам і дозволить дитині насолоджуватися грою з піском за будь-яких погодних умов.
Ігрова зона поділена на 2 відсіки, що дозволяє в один резервуар набрати пісок, а в інший - воду. У процесі роботи з піском дитина активно розвиває дрібну моторику та творчий потенціал, підвищує точність рухів, покращує сенсорно-зорове сприйняття.
Особливості:
- габаритні розміри столика: 43х29х27 см;
- столик розділений на 2 відсіки;
- кришка пісочниці виготовлена із щільного картону;
- підходить для ігор з піском та водою;
- легко очищається;
- знімні ніжки;
- модель не містить гострих кутів, всі краї іграшки округлені;
- приємна кольорова гама;
- столик виготовлений із якісного зносостійкого пластику, здатного витримувати активну експлуатацію;
- у комплекті представлений набір для ігор з піском: 6 формочок, лійка, граблі та лопатка.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Столик-пісочниця |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 270 мм |
- Ціна: 847 ₴
