
Катер на радіокеруванні (акумулятор 4.8V, пульт на батарейках) MX 0010-10 Жовтий
1 292 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: MX 0010-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Масштабована модель катера на радіокеруванні MX 0010-10 – це ідеальна іграшка для любителів водних розваг.
Обтічна форма дозволяє човну розвивати зовсім недитячу швидкість, роблячи гру ще більш цікавою та реалістичною.
Керувати катером буде дуже просто навіть дитині (але тільки під наглядом старших), оскільки пульт виконаний у вигляді зручного та звичного для всіх джойстика.
Влаштовуйте справжні водні змагання на швидкість з ефектним катером на радіокеруванні!
Катер працює від акумулятора 4,8 V (в комплекті)
Пульт д/в працює від 4-х батарейок типу "АА" 1,5 V (не входять до комплекту)
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Катер |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 1 292 ₴
