
Інтерактивна м'яка іграшка Собачка "Щенячий патруль" (6 видів, гавкає, виляє хвостом) З 37776
711 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: С 37776
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чудове цуценя З 37776 стане вірним другом для малюків.
Цуценя задерикувато виляє хвостом і гавкає.
Для включення необхідно натиснути на кнопку, розташовану на животі.
Іграшка працює від 3-х батарейок типу «АА» (не входять до комплекту).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 23 см |
| Довжина | 23 см |
| Матеріал | Плюш |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Персонажі | PAW Patrol |
| Стан | Новий |
| Ширина | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип іграшки | Тварина |
- Ціна: 711 ₴
