
М'яка інтерактивна собачка на повідку (2 види, ходить, виляє хвостиком, пісні на укр, в сумці) С 45309
790 ₴
561 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: С 45309
Собачка в сумочці С 45309 - це чарівне цуценя, яке з перших секунд підкорить малюка своїми виразними очима і дуже ніжною, плюшевою шерсткою. Такий вихованець неодмінно сподобається дитині і вона не захоче розлучатися з ним ні на мить! А хіба може бути інакше, коли на тебе дивиться така зворушлива мордочка?
Комплект доповнений м'якою сумочкою-перенесенням, посадіть улюбленого вихованця в сумочку, і він із задоволенням буде насолоджуватися прогулянкою.
А щоб гра стала вдвічі цікавішою та захопливішою, повідець оснащений функціональною кнопкою, яка при натисканні активує ходьбу та веселе виляння хвостиком, а також відтворює 3 пісеньки українською мовою.
Собачка працює від 3х батарейок типу "АА" - в комплект не входять.
Висота іграшки – 27 см.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 27 см |
| Довжина | 18 см |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 10 см |
| Мови | Український |
- Ціна: 561 ₴
