
Вертоліт на радіокеруванні (3 кольори, 2 види зарядки, акум. 3.7V, гіроскоп, підсвічування) LS 220
959 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: LS 220
Вертоліт на радіокеруванні LS 220 серії "LS Model" Mini Helicopter представлений трьома кольорами:
- синій;
- червоний;
- Жовтий.
Корпус моделей прикрашений контрастними вставками та написами англійською мовою. На носі розташована лампочка, яка світиться білим кольором, а знизу розташований червоний індикатор. З боків вертольота знаходиться кнопка включення та роз'єм для шнура заряджання.
Головна особливість моделі – зарядка. Вертоліт можна заряджати від USB-кабелю, а також від пульта керування.
Характеристики:
- інфрачервоний міні-вертоліт;
- Вбудований гіроскоп;
- акумулятор: вбудований 3.7V;
- Корпус: протиударний;
- матеріал: пластик, метал;
- Розворот на 360 градусів;
- 3,5 канали.
В комплекті:
- гвинтокрил;
- пульт дистанційного керування;
- USB-шнур;
- Інструкція.
Час заряджання – 40-50 хвилин.
Час польоту – 6-7 хвилин.
Вертоліт працює від вбудованого акумулятора.
Пульт функціонує від 6 батарей типу «АА» 1.5V - в комплектацію не входять.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Вертоліт |
| Розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 959 ₴
