
Дитячий набір цікавих експериментів з дослідження ДНК 12114095У Ранок
574 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 12114095У
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чи можна виділити ДНК із продуктів на кухні? З цим набором для експериментів можна просто і зрозуміло пояснити дітям, що таке ДНК. У ході нескладних та безпечних дослідів діти дізнаються, як розділити тканини рослин на клітини та виділити їх ДНК та що таке генетична експертиза. Це відмінна розвага з навчальними елементами для дітей віком від 8 років.
Комплектація:
- штатив дерев'яний;
- склянка одноразова;
- фері;
- пробірка;
- папір фільтрувальний;
- Пакет;
- лійка;
- сіль;
- паличка;
- піпетка пластикова;
- ложка пластикова;
- Рукавички одноразові;
- окуляри захисту;
- Інструкція.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Тематика набору | Біологічний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 185 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 75 мм |
- Ціна: 574 ₴
