
-28%
Дитячий інтерактивний планшет TK Group (підсвічування, казка, пісні, годинник, звуковий ефект, укр. озвучка) 9066
485 ₴
349 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 90660
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Навчайте свою дитину в ігровій формі з найкращими іграшками від "TK Group"! Адже з інтерактивним планшетом 90660 навчання ще ніколи не було таким веселим і захоплюючим!
Особливості:
- сучасний дизайн та ергономічна форма;
- підсвічування;
- овий годинник з тріскачкою;
- бочонки, що обертаються, із зображеннями звірят;
- суміщені шестерні;
- повчальна казка;
- дитячі пісеньки українською мовою;
- звуковий ефект фотографування.
Планшет працює від 2х батарейок типу “АА” - у комплект не входять.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні | |
|---|---|
| Висота | 190 см |
| Довжина | 130 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Ширина | 30 см |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 180 мм |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 12 міс |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Розвивальна книжка |
- Ціна: 349 ₴

