
Дитячий музичний Нічник (5 видів на вибір, світлові та звукові ефекти, в коробці) 830-1 /2/3/4/5
599 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 830-1 /2/3/4/5
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'які, милі звірята-нічники з підвіскою, подарують малюкові тільки найпозитивніші емоції і проведуть у світ заспокійливих колискових мелодій.
Іграшки оснащені круглою центральною кнопкою, яка при натисканні відтворює приємні мелодії і підсвічується плавно-перехідним різнобарвним підсвічуванням.
Нічники виготовлені з м'якого плюшу з гіпоалергенним сентипоновим наповнювачем.
Музична панель працює від 2-х батарейок типу "АА" - в комплект не входять.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Нічник |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Текстіль |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Тип харчування | Батарейки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 320 |
| Довжина упаковки | 190 |
| Ширина упаковки | 90 |
- Ціна: 599 ₴
