
Дитячий музичний Нічник (5 видів на вибір, світлові та звукові ефекти, в коробці) 1835-1-2-3-4-5
507 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 1835-1-2-3-4-5
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'який, плюшевий нічник 1835-1-2-3-4-5 - Це не тільки ніжна іграшка, але й справжній супутник у всіх нічних пригодах.
Іграшка-нічник оснащена круглою центральною кнопкою, при натисканні на неї, грають приємні заспокійливі мелодії, також нічник світиться різнокольоровим освітленням.
Музична панель - зйомна, працює від трьох батарейок, таких як "ААА" - не входить до комплекту.
* Характерики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без сповіщення| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Висота | 37 см |
| Довжина | 17 см |
| Матеріал | Текстиль |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Ширина | 10 см |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 330 мм |
| Довжина упаковки | 170 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
- Ціна: 507 ₴
