
М'який музичний Нічник (3 види на вибір, світлові і звукові ефекти, 8 мелодій, в коробці) 182-1 /2/3
632 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 1822-1 /2/3
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'який нічник у формі милою звірушки - це не тільки мила плюшева іграшка, але й справжній супутник у всіх нічних пригодах.
Іграшка вкрита високоякісним, приємним на дотик плюшем, що приносить неймовірну насолоду при кожному обіймі.
Ночник оснащений круглою центральною кнопкою, натискаючи на неї, грають приємні колискові мелодії, що мерехтять кольоровим світлом.
З'єднана музична панель працює від трьох батарейок, таких як "ААА" - не входить до комплекту.
* Характерики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без сповіщення| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Висота | 27 см |
| Довжина | 14 см |
| Матеріал | Текстиль |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Ширина | 10 см |
| Мови | Український |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 290 мм |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 140 мм |
- Ціна: 632 ₴
