
Катер на радіокеруванні (акумулятор 3.7V, у коробці) JH-KT 2
1 016 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: JH-KT 2
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Катер на радіокеруванні - це динамічна, спортивна та дуже весела іграшка, яка ідеально підходить для літнього дозвілля всією родиною!
Ця модель виконана в стильному, обтічному дизайні. Конструкція передбачає стійкість на водній поверхні, маневреність та високу швидкість, а завдяки потужному двигуну – широкий кут повороту.
Особливості:
- стильний, реалістичний дизайн;
- пульт управління працює від 2х батарейок типу “АА”;
- катер працює від акумуляторної батареї 3.7 V;
- пульт дистанційного керування дозволяє субмарині прискорюватися і здійснювати рух вперед/назад, праворуч/ліворуч.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Катер |
| Розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
- Ціна: 1 016 ₴
