
Лялька Sariel "Магазин на колесах" (аксесуари, вихованець, набір продуктів, подарункова коробка) 7732 С2
554 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 7732 С2
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір Магазин на колесах 7732 С2 стане чудовим подарунком для кожної дівчинки.
]]>
У цій серії лялечка стає бізнес-леді. Вона захоплювалася продажем свіжої випічки. Тепер вона має свою скриньку на колесах, де вона працює продавцем.
Ігровий набір 7732 С2 надає неймовірні можливості для розвитку сюжетних ліній та нестримного польоту фантазії!
Зростання ляльки: 29 см.
У наборі:
- Лялька;
- Вітрина;
- Набір продуктів.
Розмір упаковки:
- 29 см × 6 см × 34 см
]]>
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 30 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялька |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 340 мм |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 554 ₴
