
Лялька Лілія "Чарівна принцеса" (аксесуари, в коробці) TK Group ТК - 87707
589 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: ТК - 87707
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лялька ТК - 87707 - казкова покровителька чарівництва та доброї магії, яка неодмінно створить особливу атмосферу для розігрування фантастичних сюжетів!
Довговолоса красуня має бездоганну зовнішність та ідіальний естетичний смак. Легкий макіяж, акуратна зачіска та шикарна сукня з модними аксесуарами надають їй особливого шарму та захоплення.
Чарівна принцеса одягнена в ефектну сукню з квітковим принтом, яка вишукано прикрашена пишною фатиновою спідницею, з блискучим напиленням.
Не обійшлося у наборі та без гарних додаткових аксесуарів. Йдеться про елегантну сумочку та масажну гребінець.
Лялечка виконана з високоякісного пластику і має безліч точок артикуляції, руки згинаються в ліктях та зап'ястях, а ноги в колінах.
Зростання ляльки - 30 см.
Розмір упаковки:
- 31 см × 7 см × 31 см
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
]]>| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялька |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 310 мм |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
- Ціна: 589 ₴
