
Сумка дитяча силіконова для дівчинки EVA C 50142 Червоний
563 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: C 50142
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Дизайн «зроби сам»: 6 знімних мультяшних етикеток, діти можуть наклеїти їх у будь-якому замовленні. Легко самостійно зробити свою власну сумку на плечі.
- Зручність зберігання: можна використовувати для зберігання різних речей, таких як маленькі іграшки, дитячі камери, закуски, серветки та інші дрібні предмети. Ця портативна сумка підходить для повсякденного використання.
- Хороша якість: в основному виготовлений з матеріалу ЕВА, безпечний матеріал, тонка робота, регульований плечовий ремінь.
- Вишуканий подарунок: це ідеальний подарунок для вашої дитини. Можна подарувати на день народження вашу дитину.
- Назва: дитячі сумки
- Основний матеріал: ЕВА
- Колір на вибір: червоний
- Регульований плечовий ремінь: 33-60 см
- Розмір: 182*72*104 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 10.4 см |
| Глибина | 7.2 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | ЕВА |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 18.2 см |
- Ціна: 563 ₴
