
Ігровий килимок (5 музичних режимів, підсвічування клавіш, 4 підвісні іграшки, люстерко) 93908
1 071,38 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 93908 (8)
Стильний та сучасний килимок включає в свою конструкцію знімні елементи, які легко з'єднуються між собою та піддаються очищенню, тим самим дозволяючи кожному з батьків легко транспортувати, збирати та дезінфікувати виріб.
У зібраному вигляді килимок має єдину конструкцію, яка поєднує в собі:
- м'яку дугу з підвісними іграшками;
- піаніно;
- килимок;
- пластмасову рамку, яка з'єднує між собою піаніно, килимок та м'яку дугу.
Панель піаніно виготовлена у формі білої кішечки, у якої закриті очі. Носик, рот і характерні смуги виконані у вигляді вилитих фігур на пластмасовій основі піаніно. Музична панель включає 4 кнопки, кожна з яких підсвічується унікальним кольором.
Ефекти піаніно:
- кнопка вкл/викл та налаштування гучності;
- режими: звуки тварин, музика з тваринними звуками, музика, класичне піаніно, відтворення по нотах;
- колискові мелодії.
У набір входить 4 пластмасові брязкальця, вони виготовлені у формі ведмежат: червоного, зеленого, помаранчевого та блакитного кольору.
Кожен ведмедик має унікальну емоцію: щастя, бешкетність, примхливість і подив.
Грязик оснащений мотузкою для підвішування, яка фіксується на пластмасове кільце тримач з простим і зручним механізмом защіпки.
Комплектація:
- килимок;
- пластмасова основа;
- 5 підвісних іграшок;
- 5 кілець для підвішування;
- м'яка дуга;
- піаніно.
Музичне піаніно працює від 3-х батарейок типу “АА” - не входять до комплекту.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | З народження |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий килимок |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 690 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 430 мм |
| Довжина упаковки | 620 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 100 мм |
- Ціна: 1 071,38 ₴
