
Інтерактивна іграшка Поні (м'якотіла, звук, аксесуари) LY 20028 A
864 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: LY 20028 A (12/2)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поні LY 20028 A - м'якотіла іграшка, про яку мріє всі маленькі дівчинки.
]]>
У поні дуже мила зовнішність, великі очі та фіолетове волосся з блакитною прядкою. Гармонійно доповнює цей образ посмішка та рожевий ріг. На спині конячки розташовані крила, які прикрашені декоративними строчками.
Поні співає пісеньку англійською мовою. (Піщалка розташована всередині іграшки.)
Іграшка виконана із суміщених матеріалів:
- голова - гума;
- тіло - м'який плюш;
- наповнювач - синтепон.
Висота іграшки - 31 см.
Комплектація набору:
- поні;
- соска;
- пляшечка;
- брязкальце.
]]>
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Колір | Рожевий |
| Мови | Англійська |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 280 мм |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 150 мм |
- Ціна: 864 ₴

