
М'яка іграшка "Собачка" TK Group (співає укр.мовою, ходить, танцює) З 43979
698,82 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: С 43979 Сирень
- корпус пластиковий;
- вовна - текстиль;
- голова - заповнена м'яким наповнювачем.
Завдяки таким комплектуючим іграшка цікава та повністю гіпоалергенна.
Одіне волохатий щеня в барвистий комбінезончик з капюшоном, який застібається на 4 кнопочки, що дозволяє прати вбрання, а також переодягати волохатого друга в інші стильні образи.
На голові вихованця одягнені сонцезахисні окуляри у срібній оправі.
У комплекті йдуть шкарпетки на ніжки, щоб на тривалих прогулянках у парку або біля будинку, собачка не забруднила ніжки і виглядала стильно.
Найцікавіше в іграшці це пісні, які вона співає українською мовою, і ходьба вперед із легким пританцьовуємо.
Пісик відтворює такі мелодії:
- 2 пісні українською мовою;
- 2 мінуси з популярних хітів;
- 1 ритмічна мелодія з гавкотом.
Такий веселий вихованець стане чудовим другом і веселим супутником у всіх прогулянках.
Іграшка оснащена повідком на кінці якого знаходиться кнопка активації руху.
Працює песик від 3-х батарейок типу «АА» - не входять до комплекту.
]]>
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 25 см |
| Матеріал | Плюш |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Ширина | 15 см |
| Мови | Український |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 200 мм |
- Ціна: 698,82 ₴

