
Єдиноріг інтерактивний (діалог з розпізнаванням голосу, музика, пісеньки, рус.озвучування) JD-R 9902 C
1 311 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: JD-R 9902 C
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивна іграшка «Милий Єдиноріг» на ім'я Горошок розважить і потішить дитину, і сприятиме розвитку візуального, слухового та дотикового сприйняття.
]]>
Основні функції вихованця:
1. Діалог із розпізнаванням голосу
2. Стоїть на задніх лапках, сидить, встає на задні лапки під час вітання та відтворення музики та пісеньок
3. Тактильні сенсори на праві та ліві лапки: відтворюють музику та пісеньки російською мовою
4. Звукозапис протягом 15 сек. (кнопка розташовується у хвостику одноріжка)
У режимі розпізнавання голосу реагує на такі фрази:
- Привіт
- Ти такий милий
- Я тебе кохаю
- Сидіти
- Встати
- Хочеш їсти?
- Що ти любиш робити?
- Давай грати
- Заспівай пісеньку
- Що ти вмієш найкраще?
- Давай вивчати англійську
- Час спати
Мова озвучування: російська.
Іграшка працює від 4-х батарейок 1.5V АА (не входять до комплекту).
У комплекті ілюстрована інструкція російською мовою.
]]>
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Плюш |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Мови | Російська |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 200 мм |
- Ціна: 1 311 ₴
