
Дитячий музичний килимок (світло, звук, проектор) 648 А-63
662,63 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 648 А-63
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок, що розвиває, має високу пружність і гнучкість. Завдяки таким властивостям килимок убереже Вашого малюка від ударів, коли він грає сам.
Дитячий розвиваючий музичний килимок-піаніно для малюків 648 А-63 з підвісними іграшками
Килимок, що розвиває, підійде для дітей з народження і буде корисний ще тривалий час, він поєднує в собі м'який килимок з кольоровими дугами і підвісками, а також піаніно ножа. Всі елементи продумані та сприяють фізичному та розумовому розвитку Вашої дитини.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | З народження |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий килимок |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 420 мм |
| Довжина упаковки | 530 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 662,63 ₴
