
Собачка на р/в (сенсорні кнопки, подовження тіла, реалістичні звуки, підсвічування очей) 777-603
1 535 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 777-603
Робот-собака 20173-1 на ім'я “Юіка” – це інтелектуальний домашній вихованець нового покоління! З цією сучасною іграшкою Вашій дитині ніколи не доведеться нудьгувати, адже малюк повністю зануриться у турботу про такого не звичайного вихованця.
Собачка на радіокеруванні 777-603 виконана із високоякісної первинної пластмаси, а всі деталі надійно скріплені між собою. У конструкцію цуценя входить:
- пружинний тулуб, обшитий м'якою текстильною тканиною;
- рухлива голова з гумовими елементами - вушка та язичок;
- рухливий гумовий хвіст;
- колеса біля лапок.
При включенні смарт собака весело загавкає, а очі підсвічуватимуться яскравим білим світлом.
Роботизований вихованець має сенсорні кнопки, рухоме тіло і м'які елементи. Також він уміє рухатися за предметом та від предмета.
Сенсорні кнопки:
- на спині - при натисканні вихованець випрямиться і пукне;
- на потилиці - при натисканні собака робитиме потягушки з боку на бік і скиглити.
Керування пультом:
- рух вперед/назад;
- поворот праворуч/ліворуч;
- повністю витягнути тіло;
- режим демонстрації.
Якщо не чіпати цуценя 2 хвилини, він голосно за хропе і вимкнеться.
Комплектація робота-собаки 777-603 :
- собака;
- пульт р/в;
- інструкція.
Ефекти собаки працюють від 4-х батарейок АА - не входять у комплект.
Пульт працює від 2-х батарей ААА - не входять до комплекту.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота упаковки | 240 |
| Довжина упаковки | 400 |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Тип | Робот |
| Тип харчування | Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Білий |
| Ширина упаковки | 200 |
- Ціна: 1 535 ₴


