
Інтерактивний песик "Твій найкращий друг" JD-R 9901
966,17 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: JD-R 9901
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
]]>
]]>
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Плюш |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 290 мм |
| Довжина упаковки | 360 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 180 мм |
- Ціна: 966,17 ₴
