
Інтерактивна розвиваюча іграшка "Твоя перша книга" (підсвічування, українське озвучення, 2 пісеньки, казка) 78416
8 416 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 78416
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивна книга, що розвиває 78416 від якісного виробника «TK Group”
]]>
Книжка з трьома інтерактивними сторінками активує:
- дитячу пісеньку про буквар;
- цікаву казку про літери;
- веселу дитячу пісеньку про зоопарк.
Для того щоб прослухати казку або пісеньку, виберіть сторінку та натисніть на функціональну кнопку у вигляді сонечка.
Особливості:
- стильний та ергономічний дизайн;
- розвиваючі звукові та світлові ефекти;
- українське озвучування;
- зображення українського алфавіту та веселих віршиків.
Всі функції супроводжуються яскравими світловими ефектами центральної кнопки.
Інтерактивна книга працює від 2х батарейок типу “ААА” - у комплект не входять.
Розмір моделі - 16,5х2х11 см.
]]>
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Висота | 11 см |
| Довжина | 17 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 2 см |
| Мови | Український |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 130 мм |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Функція автоматичного відключення | Так |
- Ціна: 8 416 ₴

