
Дитячий складний ігровий килимок 2-х сторонній EVA В-90701 (180х150х0.8см) Звірі| Бебіпол, термопол
734,40 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: В-90701
Килимок, що розвиває, виготовлений з матеріалу EVA – це сучасний, екологічно чистий та гігієнічний матеріал, який повністю безпечний для здоров'я дитини
Килимок має розміри 180х150, також його можна використовувати з двох сторін. Вся кольорова гама та розташування елементів на килимку підібрані таким чином, щоб Ваша дитина змогла розвивати тактильне сприйняття, творчі навички та навчалася розпізнавати кольори, відтінки, цифри.
М'який килимок для розвитку – річ, яка обов'язково має бути в активного допитливого малюка!
Особливості ігрового килимка:
- зображення сантиметрової шкали;
- водонепроникний і легкий у догляді;
- можна використовувати з двох сторін;
- має рифлену поверхню з обох боків, яка запобігає ковзанню;
- травмо-безпечний;
- не пропускає холод;
- розвиваючий;
- компактний;
- екологічно-безпечний;
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | З народження |
| Кількість складових елементів | 1 шт. |
| Матеріал | Спінена поліуретанова піна ХРЕ |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий килимок |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 0.8 мм |
- Ціна: 734,40 ₴

