
Інтерактивна м'яка іграшка "Собачка" (ходить, танцює, співає пісні укр. мовою) З 43978 Рожевий костюм
681,47 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: С 43978 (8) Розовый
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна та дуже доброзичлива іграшка модель З 43978 стане найвірнішим другом дитини. Мохнатий песик носить круглі окуляри і яскраве плаття на липучці, на вушках у неї два витончені бантики, а на шиї гарний повідець. У комплекті йдуть шкарпетки на ніжки щоб на тривалих прогулянках у парку або біля будинку, собачка не забруднила ніжки. Але найцікавіше в іграшці це пісня, яку вона співає українською мовою, та ходьба вперед із легким пританцьовуємо. Такий веселий вихованець стане чудовим другом і веселим супутником у всіх прогулянках.
]]>
Іграшка оснащена повідцем на кінці якого знаходиться кнопка активації руху, працює собачка від 3х батарейок типу «АА» (не входять до комплекту).
]]>
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 25 см |
| Матеріал | Плюш |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 15 см |
| Мови | Український |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 200 мм |
- Ціна: 681,47 ₴

