
-23%
Дитячий квадроцикл (1 мотор 40W, 1 акум 6V4) Bambi M 4131EL-4 Синій
5 710 ₴
4 397 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: M 4131EL-4
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий квадроцикл на акумуляторі Bambi M 4131 - поєднує в собі стильний дизайн, високу якість і доступну вартість, також квадроцикл має легке та зручне управління, що дозволяє користувачеві максимально насолодитися їздою.
Дитячий квадроцикл M 4131 EL базується на м'яких EVA колесах, які відмінно амортизують та пом'якшують нерівності дороги роблячи їзду більш комфортною, також дана модель має зручне сидіння, корпус іграшки виконаний із міцного пластику та може витримувати великі навантаження.
Дитячий електромобіль стане чудовим подарунком для дитини, катання на ньому гарантує масу емоцій та вражень, а також допомагає покращити увагу та координацію.
Характеристики дитячого квадроцикла Bambi M 4131:
- М'які колеса EVA
- Розмір колеса - 26 см, розмір диска - 16 см
- Задні амортизатори
- Потужний двигун 40W, RPM 16000 об.
- Акумулятор 6V/4,5AH
- Індикатор заряду батареї
- Час на зарядку - 8-10 годин
- Зарядка 6V/1000mA, штекер круглий одинарний
- Старт - кнопка, педаль
- Рух вперед-назад - тумблер
- Максимальна швидкість - до 5 км/год
- Світлові та звукові ефекти, світяться передні фари
- MP3 роз'єм
- Матеріал сидіння: шкіра
- Максимальна вантажопідйомність - до 30 кг
- Висота від підставки для ніг до сидіння - 23 см
- Висота до сидіння - 41 см
- Вага коробки: 11,2 кг
- Вага квадроциклу: 9,2 кг
- Розміри коробки: 79х51х38 см
- Розміри квадроцикла: довжина - 88 см, ширина - 54 см, висота - 63 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Передачі | 1 швидкість назад, 1 швидкість вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Синій |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Передні фари, Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Захисний бампер | Спереду |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 88 см |
| Ширина | 54 см |
| Висота | 63 см |
| Вага | 9.2 кг |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 40 Вт |
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 6 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 4 397 ₴





