
Інтерактивна розвиваюча іграшка «Жук» Play Smart 0957 (каталка, сортер, мелодії, віршики, світиться)
650,93 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 0957
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивна іграшка «rong>Музичний жук » - це справжній центр розвитку для Вашої дитини!
]]>
Великі кнопки допоможуть малюкові розрізняти геометричні фігури, цифри від 1 до 6, літери, кольори та предмети.
Жучка можна використовувати як сортер, для цього в наборі надані формочки у вигляді геометричних фігур, які необхідно вставити в корпус іграшки, орієнтуючись за формою та кольором. Фігури для сортера фіксуються на лапках іграшки, щоб малюк їх не втратив.
Жучок програє веселі мелодії, співає пісеньку, розповідає віршики та 2 казки.
Коли малюк підросте, він зможе катати іграшку за допомогою мотузочки. Мотузочка передбачена в комплекті.
Музичний жук працює від 3-х батарейок типу «АА» (у комплект не входять).
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження]]>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 9-ти місяців |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 26 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігрова панель |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 26 см |
| Мови | Російська |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 18 мм |
| Довжина упаковки | 29 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 28 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Функція автоматичного відключення | Так |
- Ціна: 650,93 ₴
