
Дитяче автокрісло (група 1-2-3, 9-36кг) JOY 1590 R Чорно-червоний
1 748,80 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 1590 R
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальне автокрісло JOY 1590 R розраховано на три вікові категорії:
• 9-18кг,
• 15-25кг,
• 22-36кг.
Основні характеристики:
- Спинка регулюється відповідно до спинки автомобільного сидіння і має можливість відкидатися на 180°
- Підголовник автокрісла регулюється за висотою і має 8 положень;
- Вкладиш-підголовник у цій моделі кріпиться за допомогою стрічки-зав'язки і за необхідності може легко зніматися;
- М'яка знімна вкладка;
- На ременях безпеки розташовуються м'які плечові накладки. Накладки регулюються за висотою;
- Чохол автокрісла знімний.
- Кріплення дитини в автокріслі: 5-точковим ременем автокрісла/ Штатним ременем автомобіля.
- Кріплення автокрісла в автомобілі: Штатним ременем автомобіля.
- Напрямок встановлення автокрісла: По ходу руху.
- Посібник з експлуатації в комплекті (російською мовою).
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 9 місяців до 12 років |
| Наявність підлокітників | Так |
| Підголовник | Регульований |
| Регулювання спинки | По куту нахилу, По висотою |
| Система кріплення | Штатний ремінь |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Обличчям вперед |
| Знімний чохол м'якої частини | сидіння, спинки |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 67 см |
| Довжина | 45 см |
| Ширина | 41 см |
- Ціна: 1 748,80 ₴




