
Дитячий ігровий килимок 2-х сторонній В-50015 (180*150*0,8 см) | Бебіпол, термопол
947 ₴
682 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: В-50015
Килимок, що розвиває, має високу пружність і гнучкість. Завдяки таким властивостям килимок убереже Вашого малюка від ударів, коли він грає сам.
Килимок, що розвиває, виготовлений з матеріалу EVA – це сучасний, екологічно чистий та гігієнічний матеріал, який повністю безпечний для здоров'я дитини.
Килимок має розміри 180х150, а також його можна використовувати з двох сторін. Вся кольорова гама та розташування елементів на килимку підібрані таким чином, щоб Ваша дитина змогла розвивати тактильне сприйняття, творчі навички та вчилась розпізнавати кольори, відтінки, цифри.
М'який килимок – річ, яка обов'язково має бути в активного допитливого малюка!
Особливості ігрового килимка:
- зображення сантиметрової шкали;
- водонепроникний і легкий у догляді;
- можна використовувати з двох сторін;
- має рифлену поверхню з обох боків, яка запобігає ковзанню;
- травмобезпечний;
- не пропускає холод;
- розвиваючий;
- компактний;
– екологічно безпечний.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | З народження |
| Кількість складових елементів | 1 шт. |
| Матеріал | Спінена поліуретанова піна ХРЕ |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий килимок |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 8 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 1500 мм |
- Ціна: 682 ₴
