
Дитячий лук зі стрілами (2 кольори, підсвітка, 3 стріли з присосками, висота 61 см) ZY 1926
495 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: ZY 1926
Спортивний лук ZY 1926 припаде до смаку досвідченим стрільцям і гравцям-початківцям, готовим із повною самовіддачею практикуватися в точності, спритності та швидкості стрільби.
Легкий, практичний і ергономічний лук поєднує в собі міцну конструкцію, зручну ручку, надійну підставку під стрілу та неймовірно привабливу та дуже оригінальну підсвітку плечей.
Дизайн продуманий до дрібниць і доопрацьований до стильного та сучасного зовнішнього вигляду. Чорний матовий колір і яскраві жовті вставки поєднуються між собою, а блакитна смуга, яка під час активації світитиметься, створюючи необхідну бойову атмосферу.
Модель виготовлена з первинної пластмаси, що має високі експлуатаційні та зносостійкі характеристики, а також цілком безпечний для дитячого здоров'я.
Комплектація
- лук;
- 3 стріли на присоску.
- лук працює від 2 батарейок типу "АА" — не додаються.
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 6 років |
| Комплектація мішенню | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Лук |
| Тип боєприпасів | Стріли, Присоски |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 610 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 700 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Ширина упакування | 40 мм |
- Ціна: 495 ₴
