
Дерев'яна гра Балансир (кільця-камені, 12шт у наборі) MD 1935
562 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: MD 1935 P
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна іграшка Балансир кільця каміння
Робота з такою іграшкою сприяє розвитку самостійності, удосконалює зорово-моторну координацію, розвиває дрібну моторику, формує причинно-наслідкові зв'язки, нормалізує емоційно-вольову сферу дитини, а також подарує мамі масу вільного часу.
Характеристики:
- Тип: дерев'яна іграшка
- Вигляд: баланс
- Вік: 3+
- Матеріал: дерево
- Кількість деталей: 12
У коробці 19-17-3,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Кількість складових елементів | 12 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Балансир |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 190 мм |
| Довжина упаковки | 170 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 35 мм |
- Ціна: 562 ₴

