
Ходунки дитячі з брязкальцями BW2459
1 215 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: BW2459 P
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ходунки дитячі BW2459 - стануть відмінним придбанням для вашого малюка, з ними він зможе самостійно пересуватися по будинку, не боячись при цьому вдаритися і впасти, дана модель має продуману конструкцію, висота може регулюватися, що забезпечує дитині максимальний комфорт.
Дитячі ходунки BW2459 поєднують у собі високу якість, надійність і доступну вартість, ходунки мають стійку конструкцію, хорошу маневреність забезпечують поворотні коліщатка, також у даній моделі є стопори.
Дитячі ходунки BW2459 обладнані дугою з трьома підвісними іграшками.
Розмір ходунків 65*52*57см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Кількість коліс | 6 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Матеріал виготовлення | Пластик, Метал, Текстиль |
| Особливості | Ігрові підвіски, Регулювання сидіння за висотою, Поворотність коліс на 360° |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Висота | 57 см |
| Довжина | 65 см |
| Ширина | 52 см |
- Ціна: 1 215 ₴
