
Піаніно дитяче «Веселі звірята» (13 мелодій, 13 нот) 781-1
422 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 781-1 P
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Піаніно «Веселі звірята» приверне увагу зворушливим дизайном і надовго займе малюка завдяки безлічі корисних функцій. Іграшка не тільки розважить дитину — з нею можна освоювати нові навички!
Розміри іграшки: 30х16х4 см.
Працює від 3-х батарей АА (не входять в комплект)
Функції:
- 13 нот.
- 13 звуків тварин.
- 13 мелодій.
• Матеріал: пластик.
• Відповідає вимогам безпеки продукції.
• Для дітей віком від 3-х років.
Розміри упаковки: 30, 5*4, 5*16, 5см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 30 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігрова панель |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Мови | Англійська |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 165 мм |
| Довжина упаковки | 305 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 45 мм |
- Ціна: 422 ₴




