
Сортер Дошка логічна (геометричний сортер, 4 гумові форми) C 64053
289 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: C 64053 P
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сортери – це корисні іграшки для найменших, які не лише вчать розрізняти форми, кольори, а й розвивають дотик та тренують моторику рук. Ця логічна дошка має гумові елементи, кожен із яких має унікальний рельєфний візерунок. А завдяки матеріалу, з якого виготовлені фігурки, їх можна легко очистити від бруду та продовжити захоплюючу гру.
Особливості :
- розмір дошки становить 15х14.5х2 см;
- дошка дозволяє відсортувати фігури за формою;
- додається 4 фігурки;
- кожна фігурка має неповторний візерунок;
- дошка виготовлена з деревини, а ігрові елементи – з гуми.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 12 міс |
| Кількість складових елементів | 5 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сортер |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 20 мм |
| Діаметр упаковки | 145 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 150 мм |
- Ціна: 289 ₴



