
Уцінка! Парта зі стільчиком P 1140 (регульована висота та кут нахилу стільниці) Рожевий
2 953,95 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: P 1140 Y
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уцінка! Товар із вітрини. Ушкоджено упаковку
Розмір робочої поверхні 70х35 см. Загальний розмір стільниці 70х49 см.
Висота парти регулюється від 60 до 70 см.
Висота стільця регулюється від 35 до 40 см.
Ніжки столу - пластикові.
Кут нахилу стільниці регулюється.
Ніжки столу - металеві.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | комплект учнівський одномісний (стіл + 1 стілець) |
| Функціональне призначення | для учнів |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Можливість регулювання висоти стільця | Так |
| Колір | Рожевий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Габаритні розміри монолітної парти | |
| Довжина парти | 700 мм |
| Глибина парти | 350 мм |
| Довжина стільниці парти | 700 мм |
| Глибина стільниці парти | 400 мм |
| Висота стільниці парти | 700 мм |
| Мінімальна висота стільниці регульованою парти | 600 мм |
| Максимальна висота стільниці регульованою парти | 700 мм |
| Висота сидіння | 400 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 700 мм |
| Глибина столу | 350 мм |
| Висота столу | 700 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 600 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 700 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас парти | метал |
| Каркас стільця | метал |
| Сидіння | пластик |
| Спинка | пластик |
- Ціна: 2 953,95 ₴






