
Візок із продуктами (супермаркет, продукти) 668-130C1
621 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 668-130C1
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір Дитячий візок з продуктами є містким візком. Наповнити візок можна різноманітними продуктами , які входять у набір. Сама ж іграшка виконана з якісного та нетоксичного пластику , а значить повністю безпечна для здоров'я вашої дитини.
Розмір упаковки: 28-19-19см
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 280 мм |
- Ціна: 621 ₴



