
Квадроцикл дитячий (акум 12V12AH, 4 мотори 45W, пульт 2,4G, MP3, музика, світло) Bambi M 5807EBLR-3 Червоний
13 979 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: M 5807EBLR-3
Дитячий квадроцикл M 5807 з пультом керування - це не просто іграшка, це цілий світ пригод та радості для вашого малюка. Квадроцикл комплектується пультом керування, що робить його ідеальним вибором для найменших дітей, які ще не можуть керувати автомобілем самостійно.
Дитячий квадроцикл M 5807 оснащений чотирма потужними моторами, що забезпечують плавний та безпечний рух. Завдяки великому акумулятору ваша дитина зможе насолоджуватися їздою на довгий годинник, не турбуючись про зарядку.
Дитячий квадроцикл M 5807 обладнаний шкіряним сидінням зі спинкою, що забезпечує комфорт та підтримку під час їзди. Великі колеса EVA гарантують плавний рух по будь-якій поверхні, а також забезпечують відмінне зчеплення з дорогою.
| Артикул | M 5807 | |
| Бренд | Bambi Racer | |
| Тип | квадроцикл | |
| Розміри товару | довжина | 122см |
| ширина по дзеркалах/ колесам | 76см | |
| висота | 78см | |
| вага | 22,9 кг | |
| висота від підлоги до сидіння | 55см | |
| висота від підніжки до сидіння | 29cм | |
| висота до керма | 69см | |
| Допустиме навантаження | За вагою | до 50кг |
| За віком | 3-13 років | |
| Мотор | Кількість/V/RPM | 4*45W / 12V / RPM11000 |
| Батарея | Кількість/V/AH | 12V12AH |
| Індикатор батареї | + | |
| Заряджання | V/mA | 12V / 2000mA |
| Час на зарядку | 8-10год | |
| Індикатор заряджання | + | |
| Старт | Старт | з кнопки |
| Звук під час старту | + | |
| Плавний старт у звичайному режимі | + | |
| Швидкість | км/год | 4км/год |
| Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 1/3 | |
| Педаль газу | - | |
| Педаль-гальмо | + | |
| Світло | Фари | Передні/Задні |
| Підсвічування | - | |
| Кнопка вкл/вимк світла | + | |
| Звук | Музика | MP3+USB |
| Карта пам'яті | + | |
| Сигнал | - | |
| BLUETOOTH | + | |
| Управління | Пульт керування | 2,4G(STOP BUTTON) |
| App(додаток) | + | |
| Рух вперед/назад | тумблер | |
| Сидіння | кількість місць | 1 |
| Ремені безпеки | - | |
| Матеріал | еко-шкіра | |
| Ширина посадкового місця | 20см | |
| Колеса | Матеріал | EVA |
| Розмір передніх коліс/дисків | 35см / 22см | |
| Розмір задніх коліс/дисків | 35см / 22см | |
| Простий монтаж | - | |
| Корпус | Матеріал | Пластик |
| Дах | - | |
| Амортизатори | Передні | + |
| Задні | + | |
| Додаткові функції | Двері відкр. | - |
| Демо-режим | - | |
| Бат.ручка | - | |
| Дод. Коліщатка | - | |
| Кондиціонер | - | |
| Килимок | - | |
| Причіп | - | |
| Додаткові елементи | Кардидер SD/TF карт | |
| КОРОБКА | Брутто/Розмір | 28,5 кг/117-61-52см |
| Кількість шарів | 5 | |
| Наявність кольорового постера | - | |
| Колір картону | коричневий |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | Радіоуправління (пульт ДУ), З кабіни водія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Захисний бампер | Спереду |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 4 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик, Штучна шкіра |
| Особливості | Звукові ефекти, Регулятор гучності, Мелодії, Дзеркала заднього виду, Передні фари, MP3-роз'єм, Амортизатор, Світлові ефекти |
| Передачі | 2 швидкості вперед, 1 швидкість назад |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 8 годин |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 13 979 ₴
