
Дитячий квадроцикл (2 мотори по 35W, МР3) Baby Tilly T-7318 EVA RED Червоний | електромобіль Акція до 31.03
9 181 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: T-7318 EVA RED K
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий квадроцикл Baby Tilly T-7318 - має гарний та реалістичний дизайн, у нього яскраво світяться фари, а також є магнітола, яка дозволяє дитині слухати улюблену музику, колеса квадроцикла зроблені з м'якого EVA, це робить подорож комфортнішою.
Дитячий квадроцикл T-7318 має надійну та стійку конструкцію, що робить їзду на ньому безпечною, квадроцикл оснащений широким сидінням, для зручності юного водія ззаду за сидінням розташована спинка.
Дитячий квадроцикл комплектується якісною батареєю великої ємності, а також двома потужними моторами, включається квадроцикл кнопкою, а приводиться в рух ножною педаллю газу, зупинку можна зробити прибравши ногу з педалі.
Характеристики дитячого квадроцикла :
- 2 мотори 2х35W
- Акумулятор 12V7AH
- Тривалість заряджання акумулятора 8-10 годин
- Максимальна швидкість - до 4 км/год
- Рух вперед-назад
- Світлові та звукові ефекти, світяться фари, музика
- Тип коліс: EVA
- Корпус із міцного пластику
- Максимальна вантажопідйомність - до 30 кг
- Розміри мотоцикла: 106*68*50 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tilly |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Захисний бампер | Спереду |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 4 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Регулятор гучності, Мелодії, Передні фари, MP3-роз'єм, Амортизатор, Світлові ефекти |
| Передачі | 1 швидкість назад, 1 швидкість вперед |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 8 годин |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Розміри | |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 106 см |
| Ширина | 68 см |
- Ціна: 9 181 ₴




