
Ігровий набір героїв ВOBLOX (2 види, рухомі кінцівки, аксесуари, машина з підсвічуванням та музикою) 222
406 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 222
Кожен фанат комп'ютерних ігор оцінить такий подарунок! Фігурки героїв виконані в тематиці та стилістиці популярної розрахованої на багато користувачів гри з великою увагою до навіть найменших деталей першоджерела. У набір входять не лише персонажі, а й їх улюбленець та аксесуари для них. Кінцівки фігурок рухливі, тому вони мають широкий спектр поз, які можуть прийняти під час гри, що зробить її ще цікавішою та імерсивнішою.
Особливості:
- висота фігурок 9 см
- рухливі кінцівки іграшок для широкого спектру поз;
- транспорт із гумовими колесами та фігурка улюбленця;
- іграшка виконана з якісного та міцного пластику;
- фігурки у тематиці популярної комп'ютерної гри.
Упаковка: коробка
Розмір упаковки: 32 см × 6 см × 15 см
Розмір фігурки: 5 см × 2 см × 9 см
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 150 |
| Довжина упаковки | 320 |
| Ширина упаковки | 60 |
- Ціна: 406 ₴
