
М'який інтерактивний собачка на повідці Зума "Щенячий патруль" (ходить, співає пісню з мультфільму) С 37777
715 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: С 37777
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'який інтерактивний собачка на повідці "Щенячий патруль" 2 — це не просто м'яка іграшка, це один із 6 сміливих героїв мультфільму Щенячий патруль («Paw Patrol»). Маршал, Кремез, Рокі, Скай, Гончик і Зумма поспішають, щоб врятувати гарний настрій дитини!
Кожен герой має цікаві здібності. М'які собачки гавкають і співають веселу пісеньку Щенячого патруля. Водночас собачка радісно махає хвостиком і пересувається.
Керування функціями собачки відбувається дистанційно, за допомогою спеціального пульта на шнурі, який може слугувати як повідець. Довжина повідця 95 см.
Розміри/габарити
- довжина (см): 20 см
- ширина (см): 10 см
- висота (см): 23 см
Розмір упаковки: 20 см × 10 см × 23 см
Паковання: Пакет
Вік: від 3 років
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paw Patrol |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 23 см |
| Довжина | 20 см |
| Матеріал | Плюш |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії |
| Персонажі | PAW Patrol |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 10 см |
| Мови | Англійська |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 715 ₴
